אודות העמותה

כל מה שנוכל לספר על העמותה שלנו בקצרה

מי אנחנו, כל מה שנוכל לספר על העמותה שלנו בקצרה

אודות העמותה

החבר'ה למעשים טובים (ע"ר 580672400) היא קבוצת אנשים, כאלה המפזרים אהבת חינם בין הבריות בעזרת פעילויות חברתיות הנסובות סביב הכנת אוכל משותפת עם מארחינו, נשמח אם תצטרפו אלינו, כדי לחבק, לאהוב ולהתייחס לזולת בדרך מיוחדת, כדי להוכיח לו שהשונות לא הופכת אותו לאחר, אלא ליחודי ומיוחד עבור החברה.

אוכל הוא כלי נפלא ליצירת קשר בין הבריות, אך אנו לא מהעמותות התורמות מזון לנזקקים, כאלה, לצערנו, יש הרבה מאוד, האוכל, מבחינתנו, הוא אמצעי ולא מטרה.
אנחנו מנסים לשמח, לעורר, לחזק ולהעניק אהבה בעזרת ארוחות חברתיות. אנו עושים הכל כדי להגיע לכל המעוניין לקבלנו, לארוחה, לסדנא, להכנה משותפת של ארוחה, לסתם ארוחת ערב, קבלת שבת או שיחה נעימה סביב אוכל. נשמח אם תצטרפו אלינו לפעילויות המגוונות שלנו.
ניתן למצוא מידע על הפעילויות כאן באתר, בדף ובקבוצת הפייסבוק, אלו המעוניינים להתעדכן בכל פעילות, מוזמנים להצטרף לערוץ הווטצאפ שלנו, הנקי מרעשים מיותרים.
עדכנו אותנו בדרכי ההתקשרות אתכם, העיקר שנדע כיצד להשיג אתכם ומהי רמת הזמינות שלכם. אנו עומדים לרשותכם תמיד, להמלצות ורעיונות על ארועים חדשים, הכל באהבה.

לעמוד העמותה בגיידסטאר - אתר רשם העמותות

סוּר מֵרָע וַעֲשֵׂה טוֹב בַּקֵּשׁ שָׁלוֹם וְרָדְפֵהוּ. (תהלים לד טו)
אוּלַי נִלְמַד לְוַתֵּר, וְלָתֵת יוֹתֵר, עַד שֶׁתִּוָּתֵר, רַק אַהֲבָתֵנוּ.
(אהוד מנור)

מטרות העמותה

01.

קבלה והכלת השונה והאחר

מכל מגזר בחברה הישראלית, על-ידי שיתופו בפעילויות קולינריות חברתיות.

02.

מסגרת התנדבותית משמעותית

חוצת מגזרים חברתיים, אשר תשמש ליצירת קשר אנושי חם עם אוכלוסיות אשר לא שפר עליהן גורלן, זאת, על-ידי שימוש באוכל ככלי לחיבור בין אישי, היינו, כדרך ולא כמטרה.

03.

יצירת מודלים התנדבותיים שונים

המבוססים על אוכל כמוטיב מרכזי: סדנאות, ארוחות משותפות, שיחות והרצאות, תוך פניה לשכבות גיל וקהלי יעד רחבים ומגוונים ככל הניתן.

למעלה